.

.

2+1, Vile, Lokal, Zyre, Truall. .

000 Adresa: Rruga e Bogdanëve Kontakt: 068 36 33333 // shpia24@gmail.

.

Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 387 m2 dhe siperfaqe ndertimi 94 m2 cdo kat, ne total 188 m2 ndertim. al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. com: Shtepi / Vila në shitjePogradec - Kerkoni ose postoni tani Shtepi / Vila në Pogradec ! Shpallje falas ne MirLir.

Mire.

. . fc-falcon">Ke diçka për të shitur? Atëherë shit te #Celesi.

al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme. Njoftime falas per shtepi ne shitje apo apartament me qera ne Tirane, dyqan apo toke kudo ne Shqiperi.

€ 500,00 / Në muaj.

two days off per week.

Lire. Prona te patundshme, Ne shitje, Vila: Shtepi ne shitje - Pogradec, tek TV SOT7, 300 M2, 75.

<strong>Okazion apartament 40 Lek Pogradec Shitet Shtepi Banimi 50. Vlore is one of the most significant cities of southern Albania and the region of Laberia which is traditionally noted for its culture, traditions and folklore.

Dukshëm teknologjia ka zbehur gazetat, por sërish gazeta Çelësi ka gjetur mënyrën e komunikimit me ndjekësit besnik.

Ku Tiranë, Prishtinë, Prizren, Durrës, Vlorë, Shkodër, Korçë. Nënkategori. Apartment / Apartment.

Secili nga katet disponon nga 2 dhoma gjumi, nga 1 dhome ndenje+kuzhine dhe nga. Mire. . Lire. Dukshëm teknologjia ka zbehur gazetat, por sërish gazeta Çelësi ka gjetur mënyrën e komunikimit me ndjekësit besnik.

Pogradec 8 May 02:59.

. .

Shtëpi në shitje dhe me qera.

.

Nov 23, 2022 · Prej 10 vitesh Çelësi gjendet dhe në versionin online duke qenë më afër klientëve të saj, version print shumë shpejt nuk do jetë më në treg për tu shitur.

Blej makina dhe vetura të ndryshme shpejt dhe sigurtë.

Kusht: 1 qera paradhenie dhe 1 qera garanci per kontrate 1 vjeçare.